Niekwestionowany lider w branży technologii bezpieczeństwa! Ponad tysiąc sprzedanych produktów! Zadzwoń, zamów i dołącz do grona zadowolonych i bezpiecznych Klientów tel. 886 499 994. Ponad tysiąc sprzedanych produktów w kraju i zagranicą!
%MODULE:slider/code=uslugi%
Nasza firma od 2007r. zajmuje się ochroną przed skutkami zagrożeń chemicznych , bakteriologicznych i nuklearnych. Jako jedna z nielicznych firm cywilnych na europejskim rynku.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń elektryczno-automatycznych dla wielu branż gospodarki, rolnictwa i odbiorców indywidualnych.

Wprowadzamy na rynek nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. 
Nasze produkty w każdym detalu są wykonane precyzyjnie, solidnie i estetycznie dzięki temu są oryginalne, ekskluzywne i ponadczasowe.

Oferujemy również profesjonale usługi w zakresie dezynfekcji i sterylizacji.

Obsługujemy imprezy masowe kulturalno-sportowe dbając o bezpieczeństwo pod kontem reżimu sanitarnego.

Wykonujemy badania czystości mikrobiologicznej powierzchni, powietrza,wody i ścieków.


Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynku i wysoce wyszkoloną kadrę techniczną jak również dysponując najnowszym specjalistycznym sprzętem i urządzeniami, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i zaoferować szeroki wybór urządzeń i usług , na najwyższym, światowym poziomie .
Wykorzystując naszą wieloletnią wiedzę wprowadziliśmy do naszych usług urządzenia własnej konstrukcji, które mają nowatorskie rozwiązania techniczne i są zgłoszone do urzędu patentowego, co również nas wyróżnia na tle innych.

Firma GUARD jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim w obszarze wytwarzania i wykorzystywania technologii bezpieczeństwa.

 
Jesteśmy partnerami
 

Zostaliśmy zaproszeni przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie do udziału w XXX Krajowej Wystawie Rolniczej-Dożynki Jasnogórskie 2021r. w celu promocji wspólnych działań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - zwalczanie i przeciwdziałanie w rozprzestrzenianiu się wirusów w hodowli zwierząt i drobiu (w szczególności takich jak ASF wywołujący afrykański pomór świń czy H5N80 wywołujący ptasia grypę).

Polskiego Związku Piłki Nożnej

Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Polskiego Związku Bokserskiego


Młodzieżowych Mistrzostw Świata w boksie Olimpijskim - Miło nam Państwa poinformować, że nasze urządzenia i nasza firma została wybrana do obsługi w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-Cov2 oraz zapewnienia bezpieczeństwa w reżimie sanitarnym uczestnikom i organizatorom 14-dniowych Młodzieżowych Mistrzostw Świata w boksie Olimpijskim, które odbywały się w Kielcach w terminie od 10 do 24 kwietnia 2021r. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z 80 krajów. 

Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata Sztafet – Miło nam Państwa poinformować, że Nasza Firma po raz kolejny została obdarzona zaufaniem. Nasze urządzenia dbały o bezpieczeństwo w reżimie sanitarnym 600 zawodników z z 45 krajów, trenerów, organizatorów, dziennikarzy i wszystkich pozostałych uczestników Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata Sztafet – World Athletics Relays Silesia 21, które odbyły się w terminie 1 i 2 maja 2021r. na Stadionie Śląskim. Najlepsze drużyny z całego globu będą walczyć o tytuł oraz o kwalifikacje olimpijskie. 

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce SILESIA 2021 - Ponownie miło nam Państwa poinformować, że Nasza Firma została obdarzona zaufaniem. Nasze urządzenia będą dbały o bezpieczeństwo w reżimie sanitarnym zawodników i trenerów ośmiu najlepszych drużyn europejskich, organizatorów, dziennikarzy i wszystkich pozostałych uczestników Drużynowych Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce, które odbędą się w terminie 29 -30 maja 2021r. na Stadionie Śląskim.

Zastosowanie urządzeń naszej firmy w okresie pandemicznym na masowych imprezach sportowych światowej rangi potwierdza potencjał i skuteczność urządzeń poprzedzonymi badaniami mikrobiologicznymi powietrza. Przez co nasze urządzenie spełnia najwyższe standardy, co czyni nas cenionym i niekwestionowanym liderem w branży. Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Naszymi klientami są: podmioty gospodarcze działające w wielu dziedzinach gospodarki, rolnicy, jednostki samorządowe i państwowe oraz osoby indywidualne.