Nasze usługi wykonujemy również dyskretnie w nieoznakowanych pojazdach, 24h, na terenie całego kraju, tel. 886 499 994
%MODULE:slider/code=main%
O Firmie
Nasza firma od 2007r. zajmuje się ochroną przed skutkami zagrożeń chemicznych , bakteriologicznych i nuklearnych. Jako jedna z nielicznych firm cywilnych na europejskim rynku.  Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie dezynfekcji i sterylizacji.  Do sterylizacji wykorzystujemy urządzenia o unikalnych rozwiązaniach technicznych jak np. lampy rotorowe UV-C składające się z segmentów 216 Vat – każdy do których wtłaczane jest powietrze. Posiadamy w swoich zasobach kilkadziesiąt ozonatorów jak również samochody do wytwarzania wody ozonowanej. Dla bezpieczeństwa naszych pracowników nasze usługi realizujemy z wykorzystaniem samochodu ratownictwa specjalistycznego, który znajduje się na wyposażeniu firmy.

Posiadamy specjalistyczne roboty samojezdne sterylizujące pomieszczenia i powietrze za pomocą promieni UV-C.
Wykonujemy również kontenery do odkażania pojazdów
Wykonujemy bezobsługowe stacje dezynfekcyjne /kurtyny dezynfekcyjne do oprysku samochodów
Wykonujemy kabiny dekontaminacyjne

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynku i wysoce wyszkoloną kadrę techniczną jak również dysponując najnowszym specjalistycznym sprzętem i urządzeniami, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i zaoferować szeroki wybór usług i urządzeń , na najwyższym, światowym poziomie . Co czyni nas jedną z największych firm świadczących tego typu usługi w Europie.
Wykorzystując naszą wieloletnią wiedzę wprowadziliśmy do naszych usług urządzenia własnej konstrukcji, które mają nowatorskie rozwiązania techniczne i są zgłoszone do urzędu patentowego, co również nas wyróżnia na tle innych.