Nasze usługi wykonujemy również dyskretnie w nieoznakowanych pojazdach, 24h, na terenie całego kraju, tel. 886 499 994
%MODULE:slider/code=main%
%MODULE:slider/code=uslugi%

Produkcja

 

Projektujemy i produkujemy urządzenia elektro-automatyczne dla wielu branż gospodarki, rolnictwa i odbiorców indywidualnych.
Między innymi produkujemy: sterylizatory UV-C powietrza,sterylizatory UV-C wody i ścieków, sterylizatory UV-C powierzchni, lampy UVC, stacjonarne i mobilne urządzenia do ozonowania wody, kontenery do odkażania pojazdów , bezobsługowe stacje dezynfekcyjne, kurtyny dezynfekcyjne do oprysku samochodów, kabiny dekontaminacyjne.
Produkty naszej firm są profesjonalnymi urządzeniami, które służą do skutecznego oczyszczania powietrza z wirusów ( m.in. grypy, SARS -CoV-2), bakterii, zarodników, drożdży, glonów, pierwotniaków i grzybów.

Zastosowania:

 

Nasze urządzenia można zastosować w:

Obiektach użyteczności publicznej w tym obiektach szpitalnych, obiektach oświatowo-wychowawczych, obiektach administracyjnych, obiektach przemysłu spożywczego w tym obiektach handlowo-usługowych, magazynach , sklepach, środkach komunikacji, windach i toaletach, każdej przestrzeni mieszkalnej.
Ponadto nasze urządzenia znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym oraz oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody.

Galeria

 
XXX Krajowa Wystawa Rolnicza-Dożynki Jasnogórskie 4-5 wrzesień 2021r.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata Sztafet - World Athletics Relays Silesia 21, które odbyły się w terminie 1 i 2 maja 2021r. na Stadionie Śląskim.

Finały Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Boksie Olimpijskim - Kielce 2021r. - bezpiecznie z naszymi sterylizatorami

Dbamy o bezpieczeństwo w reżimie sanitarnym uczestników i organizatorów 14-dniowych Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Boksie Olimpijskim - Kielce 2021r.