Nasze usługi wykonujemy również dyskretnie w nieoznakowanych pojazdach, 24h, na terenie całego kraju, tel. 886 499 994
%MODULE:slider/code=main%

 

Często dotykane powierzchnie, które są głównym źródłem infekcji:

 

Klamki


Narzędzia


Blaty i biurka


Okolice recepcji


Maszyny i urządzenia
Dezynfekcję z wykorzystaniem generatorów powietrza ozonowanego

Pomieszczenia zamknięte (przedszkola, żłobki, szkoły, urzędy miejskie, urzędy pocztowe, mieszkania, domy, magazyny, hale produkcyjne, chłodnie, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, pokoje hotelowe, domki letniskowe, siłownie, szatnie, bary, restauracje, sale konferencyjne, biurowce, sklepy, ośrodki kultu, itp.)


Czytaj więcej!

Odkażanie pomieszczeń i powietrza lampami UV-C

Jest to skuteczna i ekologiczna sterylizacja pomieszczeń i powietrza bez środków chemicznych, efektywnie odkażając i utrzymując czystość mikrobiologiczną. Urządzenia emitujące promienie UV-C o długości fali 253,7 nm do których wtłoczone jest powietrze, nieodwracalnie dezaktywują pleśnie, bakterie, wirusy, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje.

Czytaj więcej!

Dezynfekcja metodą zamgławiania

Wykorzystując naszą wieloletnią wiedzę wprowadziliśmy do naszych usług urządzenia własnej konstrukcji, które mają nowatorskie rozwiązania techniczne i są zgłoszone do urzędu patentowego.

Czytaj więcej!

Dezynfekcję z wykorzystaniem wody ozonowanej uzyskiwanej z naszych mobilnych urządzeń

Pomieszczenia otwarte (wiaty, przystanki autobusowe, perony i stacje PKP, centra przesiadkowe, place zabaw, statki, lotniska, ciągi komunikacyjne typu klatki schodowe czy przejścia podziemne, pojazdy komunikacji publicznej (autobusy, wagony PKP i tramwajowe metra))


Czytaj więcej!
 
COVID-19 UTRZYMUJE SIĘ NA TWARDYCH POWIERZCHNIACH NAWET DO 72 GODZIN!*

W wyniku jednorazowego kaszlu może dojść do wyemitowania aż 3000 kropelek śliny
Powierzchnie ulegają zanieczyszczeniu przez dotyk lub drogą kropelkową


* Zgodnie z badaniem opublikowanym w New England Journal of Medicine

Dezynfekcja pomieszczeń

 
 
Wszystkie wykonane przez nas dezynfekcje potwierdzamy certyfikatem czystości mikrobiologicznej oraz protokołem zawierającym zdjęcia z odczytów mierników i detektorów, potwierdzających prawidłowe wykonanie dezynfekcji.

Dezynfekcja metodą ozonowania i lampami UV-C uzyskała pozytywną opinię Głównego Inspektora Sanitarnego.
  

Wycena prac w zależności od kubatury, rodzaju budynku, ilości pomieszczeń :

Nasz zespół z przyjemnością skonsultuje z Państwem dobór odpowiedniej metody dezynfekcji, jak również udzieli wszelkich informacji dotyczących wycen indywidualnych pod numerami telefonów: 34 344 63 14, 886 499 994 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@guard.technology
Działamy na terenie całego kraju i Europy .
 

OZON SKUTECZNIEJSZY NIŻ CHLOR
Niszczy również wirusy!

 
CO TO JEST OZON?
W SKRÓCIE

Ozon wykazuje silne i szybkie działanie na bakterie chorobotwórcze. Działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

W przeciwieństwie do innych środków chemicznych ozon działa niszcząco nie tylko na żywe mikroorganizmy, ale również na wirusy, bakterie, grzyby, zarodniki pleśni , roztocza powodując ich unicestwienie oraz uwalnia środowisko od nieprzyjemnych zapachów.

Ozon nie jest silną trucizną tylko bardzo gwałtownym utleniaczem. W odróżnieniu od innych agresywnych środków chemicznych, ozon ulega biodegradacji do czystego tlenu, a więc nie pozostawia po sobie toksycznych półproduktów rozpadu. Nie skaża środowiska ani nie odklada się w tkankach żywych organizmów.

Ozon, będąc gazem bardzo niestabilnym, szybko przekształca się w początkową formę czyli tlen (O2), którym normalnie oddychamy. Ozon rozkłada się z powrotem do czystego tlenu, więc mimo swojej siły , nie jest trwały – wykonuje swoje zadanie i znika. Ozon, jest więc doskonałym środkiem dezynfekującym, jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi.

 
CO TO JEST OZONOWANIE?

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów, bakterii oraz zarodników pleśni i grzybów, uczulających roztoczy kurzu domowego jak i pyłków kwiatowych.

Ozonowanie powietrza, obok ozonowania wody, dzięki swej skuteczności, staje się ostatnio jedną z najbardziej popularnych i skutecznych metod dezynfekcji, skutecznie zwalcza koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19.

 
CIEKAWOSTKI O OZONIE

Ozon również powstaje naturalnie podczas burz, na skutek uderzeń pioruna a także wytwarzany jest przez wodospady, czy poprzez fale wzburzonej wody.
Błękitny kolor nieba spowodowany jest obecnością ozonu w górnych partiach atmosfery.

Dezynfekcja metodą ozonowania uzyskała pozytywną opinię Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dezynfekcja metodą ozonowania uzyskała pozytywną opinię Głównego Inspektora Sanitarnego
Odkażanie pomieszczeń i powierzchni metodą ozonowania jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 szybsze od dezynfekcja metodą z wykorzystaniem chloru a co najważniejsze jest bezpieczniejsze, ponieważ po zabiegu ozon rozkłada się do tlenu.

Dbanie o czystość przestrzeni i pomieszczeń w których przebywamy i pracujemy jest koniecznością, a przestrzeganie odpowiednich norm higienicznych i regularna dezynfekcja, nie tylko podnosi komfort i jakość życia, ale zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich korzystających z nich osób.
dezynfekcja, dezynfekcja domów, dezynfekcja mieszkania, dezynfekcja ozonem, dezynfekcja placów zabaw, dezynfekcja pomieszczeń, dezynfekcja powietrza, dezynfekcja siłowni, odkażanie, odkażanie mieszkania, odkażanie ozonem, odkażanie pomieszczeń, sterylizacja, sterylizacja pomieszczeń